Na Wspólnej (2941)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2941

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Mikołaj spotyka się z kelnerką z klubu, w którym stracił oszczędności. Do Weroniki dociera informacja, że potrącona przez nią nastolatka, która walczy w szpitalu o życie, była obiecującą sportsmenką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Mikołaj spotyka się z kelnerką z klubu go-go, w którym stracił wszystkie oszczędności. Dowiaduje się od niej, że feralnego wieczoru otrzymał pigułkę gwałtu. Roma i Marta cały czas toczą wojnę. Producent ma tego dość. Do Weroniki dociera informacja, że potrącona przez nią nastoletnia Kamila była obiecującą sportsmenką, a teraz walczy o życie w szpitalu. Razem z Agnieszką jadą odwiedzić ranną. W korytarzu spotykają zdruzgotaną matkę dziewczyny. Arek powiadamia Igora, że pewien chirurg z Lozanny podejmie się zoperowania Elżbiety, ale zabieg będzie bardzo ryzykowny. Tymczasem bliscy odwracają się od Eli z powodu jej zachowania. Kobieta musi podjąć ważną decyzję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także