Na Wspólnej (2937)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2937

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek próbuje przekonać Anetę, żeby do niego wróciła. Jarogniew uświadamia opiekunowi, że popełnia błąd - przecież kocha Kasię. Bruno wraca do domu roztrzęsiony po akcji Malwiny. Zażywa narkotyk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek próbuje przekonać Anetę, żeby do niego wróciła. Jarogniew uświadamia opiekunowi, że popełnia błąd - przecież tak naprawdę kocha Kasię. Żbik postanawia zmienić temat i zainteresować nastolatka informacjami o jego odnalezionym ojcu. Odnosi sukces, więc obaj zaczynają układać plan. Bruno wraca do domu, roztrzęsiony po akcji Malwiny oraz zmęczony po ciężkiej nocy w klubie. Zażywa amfetaminę, przekonany, że jest sam. Niestety, zbyt późno zauważa nad sobą partnerkę. Mikołaj w jedną noc stracił sto pięćdziesiąt tysięcy złotych. Wciąż niczego nie pamięta. Nie zamierza jednak tak pozostawić tej sprawy. Razem z Romanem jadą do feralnego lokalu. Zamierzają odzyskać pieniądze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także