Na Wspólnej (2935)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2935

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Mikołaj, który dowiedział się, że Roma ma męża i dziecko, szuka ukojenia w alkoholu. Pijany przychodzi do studia telewizyjnego. Wyrzuca kochance kłamstwo. Jest też wściekły na Martę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Mikołaj, który dowiedział się, że Roma ma męża i dziecko, szuka ukojenia w alkoholu. Pijany Leśniewski przychodzi do studia telewizyjnego. Wyrzuca kochance kłamstwo. Jest też wściekły na Martę - nie powiedziała mu prawdy. Wspierana przez Norberta Lena przyznaje się przy całej klasie, że w rzeczywistości jest Łukaszem. Jej odwaga i szczerość budzą szacunek, zostaje całkowicie zaakceptowana przez pozostałych uczniów. Wieczorem Owczarek próbuje przyłapać ochroniarzy dilerów w klubie Bruna. Udaje mu się zdobyć dowód sprzedaży narkotyków. Wojtek zawozi Damiana na festyn pieczonego ziemniaka do dość odległej miejscowości. Właściciele prywatnej destylarni przygotowali dla gości odświętną wódkę. Miastowi oficjele mają spróbować alkoholu niemal pod przymusem. W rezultacie Szulc i Cieślik trafiają do łóżek z nie swoimi żonami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także