Na Wspólnej (2934)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2934

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Anastazja wraca do zdrowia po przeszczepie. Przy jej łóżku czuwa Tomek. Wyniki badań są obiecujące, dlatego lekarz wypisuje ją ze szpitala. Dziewczyna opowiada Nowakowi sen o pożegnaniu z Joachimem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Anastazja wraca do zdrowia po przeszczepie. Przy jej łóżku czuwa Tomek. Wyniki badań pacjentki są tak obiecujące, że lekarz postanawia wypisać ją ze szpitala. Dziewczyna budzi się i opowiada Nowakowi swój sen o pożegnaniu z Joachimem. Chce koniecznie jechać do miejsca, które widziała. Na miejscu para widzi coś przerażającego. Roma boi się zwolnienia. Wmawia Mikołajowi, że to Marta próbuje się jej pozbyć, ponieważ czuje zagrożenie. Leśniewski jest wściekły na przyjaciółkę. Wkrótce odkrywa tajemnicę kochanki. Uczniowie Norberta odwiedzają wychowawcę po lekcjach. Owczarek rozmawia z nimi o przyszłości. Proponuje, żeby napisali, kim chcą być za parę lat. Odpowiedź Leny zaskakuje nauczyciela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także