Na Wspólnej (2932)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2932

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ostrowski odwiedza Ewę w szpitalu psychiatrycznym. Nie wie, czy żona go rozpozna. Stan Elżbiety wciąż ulega pogorszeniu. Julka zaczyna panicznie bać się partnerki ojca, a Zuza odchodzi z pracy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ostrowski odwiedza Ewę w szpitalu psychiatrycznym. Nie wie, czy tym razem żona go rozpozna. Stan Elżbiety wciąż ulega pogorszeniu. Julka zaczyna panicznie bać się partnerki ojca, zaś oskarżona o kradzież Zuza odchodzi z pracy. Igor szuka rozwiązania. Mati przyznaje ostatecznie, że narkotyki zakupił w klubie Bruna. Norbert atakuje przyjaciela, ale ten udaje zdziwionego. Po południu, kupując od ochroniarza kolejną działkę, Krawczyk przestrzega go, żeby nie sprzedawał nielegalnych substancji nieletnim. Owczarek dzieli się z Agatą przypuszczeniem, że Bruno doskonale wie o narkotykach w swoim klubie. Zamierza to udowodnić. Darek i Kasia znaleźli Jarogniewa. Teraz odprowadzają go do matki. Kobieta nie chce dłużej kłamać. Opowiada synowi całą prawdę. Cała sytuacja zbliża byłych partnerów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także