Na Wspólnej (2930)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2930

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Wychodzi na jaw, że uczeń Norberta dostał narkotyki w klubie Bruna. Między Owczarkiem a Krawczykiem dochodzi do bójki. Montażysta pokazuje Marcie nagranie z monitoringu ujawniające manipulacje Romy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Wychodzi na jaw, że uczeń Norberta dostał narkotyki w klubie Bruna. Między Owczarkiem a Krawczykiem dochodzi do bójki. Tymczasem w szkole trwa próba klasowego przedstawienia. Podczas zajęć Lena przekonująco opowiadała pozostałym o swojej samotności. Wszyscy są pod wrażeniem. Montażysta pokazuje Marcie nagranie z monitoringu. Kamera zarejestrowała, jak Roma zaczyna lamentować, jakby szefowa powiedziała jej niemiłego, chociaż Konarskiej nie ma nawet w pobliżu. Marta każe współpracownikowi ukryć film. Była żona przypomina Krzysztofowi o wywiadówce w szkole Przemka. Smolny dowiaduje się, że syn jest zagrożony z czterech przedmiotów. Wraca do domu wściekły.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także