Na Wspólnej (2929)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2929

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ela przestała być sobą. Jest opryskliwa dla Julki i się o nią nie troszczy. Ewa widzi się z mężem i synem. Oznajmia im, że wyraziła zgodę na sesję elektrowstrząsami i chce się pożegnać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ela przestała być sobą. Jest opryskliwa dla Julki i zupełnie się o nią nie troszczy. Podobnie wygląda sytuacja w fundacji. Marcinkowa posądza Zuzę o kradzież pieniędzy. Ewa widzi się z mężem i synem. Oznajmia im, że wyraziła zgodę na sesję elektrowstrząsami. Chce się pożegnać. Roma ma nowy plan pozbycia się Marty. Realizuje go z powodzeniem. Najpierw ostentacyjnie przeprasza Konarską za błąd, a następnie odgrywa przed współpracownikami dramatyczną scenę. Płacząc histerycznie, oskarża szefową o psychiczne znęcanie się. Wszyscy jej współczują. Darek i Kasia nie rezygnują z poszukiwań ojca Jarogniewa. Babcia mówi nastolatkowi, że był okłamywany przez matkę. Wyjawia mu też prawdziwe personalia rodzica. Aneta ma dosyć zachowania męża, który znika na całe dni i nie pomaga jej w pracy. Postanawia odejść od Żbika.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także