Na Wspólnej (2928)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2928

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ostrowski nie wyraża zgody na leczenie żony elektrowstrząsami. Psychiatra tłumaczy, że to może być jedyny ratunek. Bruno próbuje porozumieć się z dilerem, by nie sprzedawał narkotyków nieletnim.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ewa jest w ciężkiej depresji. Wciąż odmawia spotkań z bliskimi. Do Ostrowskiego dociera informacja, że żona ma być leczona elektrowstrząsami. Nie wyraża zgody na taką terapię, podobnie jak Igor. Psychiatra próbuje im to wytłumaczyć. W podobnych przypadkach, gdy nie działają leki, tego rodzaju metoda może się okazać jedynym ratunkiem. Norbert wypytuje ucznia, gdzie kupił narkotyki. Malwina oznajmia Brunonowi, że nie chce handlowania narkotykami w ich klubie. Krawczyk, przejęty słowami partnerki, próbuje porozumieć się z dilerem, żeby nie sprzedawał narkotyków nieletnim. Mikołaj ma dzisiaj ostatnią rozprawę rozwodową. Liczy, że teraz rozpocznie się nowy, lepszy rozdział jego życia. Nieoczekiwanie Roma przeprasza Martę za wszystko, co zrobiła. Błaga szefową na kolanach, by zataiła przed Leśniewskim prawdę o niej. Konarską bawi prośba Lenarskiej.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także