Na Wspólnej (2927)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2927

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ula idzie na terapię. Tosia zaś usiłuje poradzić sobie z wyrzutami sumienia. Tomek mówi Ziębom o śmierci Joachima. Nowak nie ma pojęcia, jak przekazać tragiczną informację Anastazji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ula idzie na terapię. Tosia usiłuje poradzić sobie z wyrzutami sumienia. Po lekcji wychowania fizycznego nagrywa półnagą Ajkę. Grozi, że wrzuci filmik do internetu, jeśli dziewczyna na kolanach nie przeprosi jej przybranej siostry. Tomek mówi Ziębom o śmierci Joachima. Wszyscy pogrążają się w smutku. Nowak nie ma pojęcia, jak przekazać tę informację Anastazji. Tymczasem Trzcińska odzyskuje przytomność i przez chwilę czuje obecność brata. Norbert szykuje się do spotkania z rodzicami ucznia, który miał w szkole zapaść po zażyciu narkotyków. Imponuje dyrektorce oraz swoim przyjaciołom poważnym podejściem do tematu, a także wiedzą. Tylko Bruno unika rozmów na temat nielegalnych substancji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także