Na Wspólnej (2924)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2924

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Z Zuzą kontaktuje się wychowawczyni Uli. Wychodzi na jaw, że dziewczynka nie przychodzi do szkoły. Hofferowie próbują dowiedzieć się, dlaczego córka opuszcza lekcje. Ula wyznaje rodzicom prawdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Z Zuzą kontaktuje się wychowawczyni Uli. Wychodzi na jaw, że dziewczynka od trzech dni nie przychodzi do szkoły. Hofferowie próbują dowiedzieć się, dlaczego córka opuszcza lekcje. Ula zaczyna płakać i wyznaje rodzicom prawdę - jest pośmiewiskiem. W klubie Bruna trwa wieczór didżejski. Właściciel lokalu znów musi się wspomóc narkotykami. Diler proponuje mu kokainę. Po zażyciu Krawczyk odzyskuje energię. Tymczasem na imprezę przychodzą uczniowie Norberta. Nadchodzi dzień koncertu charytatywnego. Jureczek zjawia się mocno spóźniony, a co gorsza jest w fatalnym stanie. Niestety, nie da rady zaśpiewać jako Cecylia. Sytuację ratuje Michał oraz fantastyczna Ramona. Okazuje się, że Honorata patrzy na gwiazdę z przerażeniem w oczach...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także