Na Wspólnej (2922)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2922

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Eryk Cichowicz, Kacper Łukasiewicz
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Darek wraca do pracy. Zamiast jednak przyjmować kolejne sprawy, poświęca całą uwagę poszukiwaniom ojca Jarogniewa. W dodatku prosi o pomoc Kasię. Aneta postanawia wreszcie powiększyć ich rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Darek wraca do pracy. Zamiast jednak przyjmować kolejne sprawy, poświęca całą uwagę poszukiwaniom ojca Jarogniewa. W dodatku prosi o pomoc Kasię. Tymczasem Aneta postanawia wreszcie powiększyć ich rodzinę. Julka zaczyna bać się Elżbiety - woli unikać kobiety. W siedzibie fundacji Ela wciąż ma o coś pretensje do swoich pracowników. Zuza wyraźnie traci cierpliwość. Wieczorem dowiaduje się, że razem z Kamilem zostali zaproszeni na kolację do Igora i jego partnerki. Stanowczo odmawia. Jureczek powoli traci wiarę w siebie. Jako Cecylia załamuje się, gdy Roman daje mu rady, jak śpiewać. Zięba pozostaje pod wrażeniem uroczej artystki. Jest gotowy zrobić dla niej wszystko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także