Na Wspólnej (2920)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2920

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:W pracy Marta odczuwa skutki nadużycia alkoholu. Roma daje jej piersiówkę. Na nagraniu Konarska jest całkiem pijana. Anastazja odzyskuje przytomność w szpitalu. Przy jej łóżku czuwa Tomek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

W pracy Marta odczuwa skutki nadużycia alkoholu. Roma triumfuje, ale przed szefową udaje współczucie. Proponuje pomoc i daje jej piersiówkę. Na nagraniu Konarska jest całkiem pijana, przez co dochodzi do nieprawdopodobnego zdarzenia. Anastazja odzyskuje przytomność w szpitalu. Przy swoim łóżku widzi nie Pawła, a Tomka. Jest tym zawiedziona. Tymczasem były oszust odnajduje Beatę na postoju taksówek. Chce z nią porozmawiać, ale dziewczyna nie ma na to ochoty. Niemal potrąca natręta. Bruno od rana ma mnóstwo energii. Przyjaciele są zdziwieni, skąd ona się bierze. Tymczasem Norbert proponuje uczniom, żeby każdy narysował swoją linię życia. Rysunek Leny okazuje się intrygujący - wszystkie drogi pozostają dla niej zamknięte.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także