Na Wspólnej (2919)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2919

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Marta przychodzi do pracy w znacznie lepszej formie. Roma nie potrafi się z tym pogodzić. Fabrykuje i podrzuca Konarskiej butelkę whisky. Tymczasem Jarek i Eliza podejmują decyzję o odwołaniu ślubu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Marta przychodzi do pracy w znacznie lepszej formie. Swoim wigorem i profesjonalizmem daje wszystkim znać, kto jest gwiazdą telewizji. Roma nie potrafi się z tym pogodzić. Fabrykuje, a następnie podrzuca Konarskiej prezent od byłego gościa programu - butelkę whisky. Bruno jest wykończony. Ochroniarze dilerzy proponują mu kolejną porcję narkotyków. Tymczasem Jarek i Eliza podejmują decyzję o odwołaniu ślubu. Młody Berg uważa też, że Cielecka powinna pogodzić się z ojcem, w przeciwnym razie straci go na zawsze. Mężczyzna przeprasza córkę i wręcza jej kwiaty. Paweł ratuje Beatę przed natrętnym klientem. Zaczynają rozmawiać, dzięki czemu dowiaduje się, że dziewczyna wciąż jeszcze coś do niego czuje. Postanawia zawalczyć o ukochaną. Nie wie tylko, jak przekazać wieści Anastazji, która wysyła ze szpitala tęskne wiadomości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także