Na Wspólnej (2918)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2918

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Ajka wrzuca do internetu upokarzający Ulę filmik. Dziewczynka staje się pośmiewiskiem szkoły. Roma pokazuje producentowi nagranie wywiadu ze znajomą podróżniczką. Materiał bardzo mu się podoba.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Ajka wrzuca do internetu upokarzający Ulę filmik. Dziewczynka staje się pośmiewiskiem szkoły, koledzy zaczynają ją przedrzeźniać. Tosia próbuje pocieszyć córkę Hofferów. W odpowiedzi słyszy, że Ula jej nienawidzi. Wieczorem upokorzona nastolatka zaczyna ciąć sobie nogi cyrklem. Roma pokazuje producentowi nagranie wywiadu ze znajomą podróżniczką. Materiał bardzo mu się podoba, jest lepszy niż rozmowy przeprowadzane przez Martę. Kiedy Konarska wraca z odwykowego wyjazdu, nie poznaje własnej redakcji. Co gorsza, szef robi dziennikarce awanturę. Jarogniew wreszcie wyznaje Darkowi prawdę. Myślał, że prawnik porzuci podopiecznego, tak jak zrobił ojciec chłopca. Żbik widzi, ile to znaczy dla Jaro, więc postanawia oszukać jego rodzica.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także