Na Wspólnej (2917)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2917

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Tosia bawi się ze znajomymi w sesję zdjęciową. Ajka szantażuje Ulę, chcąc zmusić ją do pozowania bez bluzki. Elżbieta doprowadza Julkę do płaczu. Igor interweniuje i dochodzi do kłótni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Tosia ucieka z lekcji. Przyprowadza do domu Ajkę i Aleksa, po czym cała trójka urządza sobie sesję zdjęciową. Kiedy starsza dziewczyna widzi Ulę, każe jej się przyłączyć. Szantażuje córkę Hofferów - jeśli nie zdejmie bluzki do fotografii, wrzuci do internetu upokarzający filmik z przeprosinami. Wówczas nastolatka traci cierpliwość i pluje Ajce w twarz. Ostatnio zachowanie Elżbiety stało się niepokojące. Jest opryskliwa dla współpracowników oraz nieprzyjemna dla Julki. Kiedy doprowadza dziewczynkę do płaczu, Igor podejmuje interwencję, wywołując kłótnię. Darek otrzymuje wiadomość o zakończeniu swojej kary. Może już wykonywać swój zawód. Aneta informuje męża, że to koniec opieki nad Jarogniewem. Czas zdobyć się pożegnanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także