Na Wspólnej (2915)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2915

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Mimo protestów Ostrowskiego, Ewa zostaje odwieziona na oddział psychiatryczny. Elżbieta może opuścić szpital. Przekonuje się jednak, że jej zmysły smaku oraz węchu nie działają prawidłowo...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Mimo protestów Ostrowskiego, Ewa zostaje odwieziona na oddział psychiatryczny. Elżbieta może opuścić szpital. Przekonuje się jednak, że jej zmysły smaku oraz węchu nie działają prawidłowo... Pracownik Honoraty, Jurek, zamierza urządzić na Wspólnej koncert charytatywny dla ciężko chorego dziecka sąsiadki. Sam chce wystąpić i zaśpiewać jako kobieta. Roman uważa, że Włodek nigdy nie wyrazi na to zgody. Wkrótce Zięba poznaje Kossowskiego, już przebranego za Cecylię. Jest zauroczony artystką. Norbert podejmuje na godzinie wychowawczej temat molestowania. Później jedna z uczennic dziękuje mu za tę lekcję. Wyznaje też, że ona i Lena były kiedyś bliskimi koleżankami, ale pewnego dnia nastolatka przekroczyła granicę, niszcząc wszystko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także