Na Wspólnej (2914)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2914

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Aleks czeka, aż Ula skończy lekcje, by zaprosić ją na spacer. Wyznaje, że tęsknił za nią, a nie za Tosią. Zaskoczona dziewczynka daje się pocałować. Wówczas z ukrycia wychodzi Tosia. Upokarza rywalkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Aleks czeka, aż Ula skończy lekcje, by zaprosić ją na spacer. Wyznaje, że tęsknił za nią, a nie za Tosią. Dziewczynka jest tym zaskoczona. Daje się pocałować. Wówczas z ukrycia wychodzi Tosia, w towarzystwie grupy znajomych. Upokarza rywalkę, każąc się przeprosić publicznie, na klęczkach. Wszystko nagrywa na komórkę. Eliza wraca do Jarka. Uczennice Norberta sprawiają problemy. Lena pobiła Krisa, ponieważ ją pocałował. Agata uświadamia wychowawcy, że to molestowanie, przed którym nastolatka tylko się broniła. Paweł chce odwiedzić Anastazję, ale Joachim nie dopuszcza do ich spotkania. Ostatecznie byłemu oszustowi udaje się zobaczyć z Trzcińską w czasie, gdy jej brat robi sobie badania potrzebne do przeszczepu. Zostają zauważeni przez Tomka...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także