Na Wspólnej (2913)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2913

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Na wieść o kłopotach zdrowotnych siostry do Polski wraca Joachim. Potrzebny jest jako dawca nerki. Beata zarzuca Anastazji, że ma romans z Pawłem. Elżbieta wciąż nie wie o próbie samobójczej Ewy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Do Polski wraca Joachim. Tomek powiedział mu, że Anastazja potrzebuje przeszczepu. Trzcińska jest zła na partnera. Martwi ją też stan zdrowia brata, który miałby zostać dawcą nerki. Młodych ludzi odwiedza Beata, która wyrzuca przyjaciółce romans z Pawłem. Tosia chce dowiedzieć się, czy Aleks rzeczywiście całował inną dziewczynę. Ukochany usiłuje ją przekonać, że to nieprawda. Igor i Julka odwiedzają Elżbietę. Nowak ukrywa przed ukochaną próbę samobójczą Ewy. Cielecki poznaje córkę z pewnym młodym, dobrze rokującym mężczyzną. Aranżuje spotkanie tak, by wyglądało na przypadkowe. Eliza jednak szybko nabiera podejrzeń. Kiedy nowy znajomy zaprasza ją do teatru, domyśla się prawdy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także