Na Wspólnej (2898)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2898

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Iga podejrzewa o zamordowanie Wszoły jego kochankę. Prokurator jest pewny, że za zbrodnią stoi wspólnik Zdybickiej. Smolny zabiera syna do komisariatu. Chce, by poniósł konsekwencje swoich czynów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Iga podejrzewa o zamordowanie Wszoły jego kochankę, Jolantę Słupek. Robert ma wątpliwości. Sekcja zwłok wykazała bowiem, że tak silne ciosy mógł zadać jedynie mężczyzna. Prokurator nie zmienia swego stanowiska - to z pewnością był jakiś wspólnik Zdybickiej. Tymczasem Ilona, która wciąż przebywa za kratkami, odmawia jedzenia. Przemek próbuje przekonać brata, że nie jest uzależniony od narkotyków, a ecstasy było mu potrzebne, by zdobyć pieniądze na podróż do mamy. Smolny zabiera syna na komisariat. Jego zdaniem chłopak musi ponieść konsekwencje swoich czynów. Roma oskarża montażystę programu Marty o popełnienie poważnego błędu. Mężczyzna twierdzi jednak, że to Lenarska nie przekazała mu ważnych informacji. Konarska nie wie, komu powinna wierzyć... W domu zastaje pięknie zastawiony stół i odświętnie ubranego Olafa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także