Na Wspólnej (2824)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2824

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Michał dowiaduje się, że teściowie zatrudnili prywatnego detektywa, który ma go śledzić. Nicole prosi Honoratę, by nie mówiła Mikołajowi o jej romansie. Beata wyznaje Marii, że sprzedała dziecko.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Michał dowiaduje się, że rodzice Kingi zatrudnili prywatnego detektywa, który ma go śledzić. Wściekły Brzozowski udaje się do teściów. Tymczasem w redakcji Smolnego, po ukazaniu się artykułu o zaginięciu Kingi, Tymon odbiera telefon od czytelniczki, która twierdzi, że widziała Brzozowską. Nicole prosi Honoratę, by nie mówiła Mikołajowi o jej romansie. Teściowa zgadza się, ale wymusza na synowej, by zerwała z kochankiem. Marta oznajmia ojcu, że jest w ciąży. Roman jest szczęśliwy. To dla niego kolejny powód, by nie pić. Beata wyznaje Marii, że sprzedała swoje dziecko. Załamana Ziębowa próbuje uświadomić dziewczynie, że nie przeżyje rozpaczliwej tęsknoty za maleństwem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także