Na Wspólnej (2823)

Na Wspólnej

sezon 17 odc. 2823

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Damian nie pojawia się na kolacji. Urażona Monika postanawia zabawić się sama. Upija się w pubie z nową znajomą i robi striptiz. Ada leży w szpitalu po próbie samobójczej. Olaf ma wyrzuty sumienia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Monika przygotowuje się do kolacji rocznicowej z mężem. Niestety, przez służbowe obowiązki Damian się nie stawia. Zdenerwowana kobieta postanawia zabawić się sama. Upija się w pubie z nowo poznaną koleżanką i robi striptiz. Ada leży w szpitalu po próbie samobójczej. Odwiedza ją Olaf, którego dręczą wyrzuty sumienia. Kochanka chce, by obiecał, że zaopiekuje się nią, gdy zostanie wypisana do domu. Darek chce doprowadzić do ugody w sprawie, w której walczy z Olszewską. Tymczasem Agnieszka wytacza ciężkie działa. Jej klientki podczas wywiadu telewizyjnego mówią, o tym, co zrobił im szef. Mężczyzna ma pretensje do Żbika, że do tego dopuścił. On jednak nie daje za wygraną.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także