Na Wspólnej (2695)

Na Wspólnej

sezon 16 odc. 2695

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Łukasz Konopka, Kacper Łukasiewicz, Michał Tomala
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Syn Smolnego zamierza wpędzić Kubę w kłopoty. W ten sposób pokaże ojcu, że każdy nastolatek sprawia kłopoty. Kasia przyznaje ukochanemu rację - zbyt wcześnie zamieszkali razem. Bergówna wraca do domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Syn Smolnego zamierza wpędzić Kubę w kłopoty. W ten sposób pokaże ojcu, że każdy nastolatek sprawia kłopoty wychowawcze. Przemek namawia przyrodniego brata, żeby napił się alkoholu z nim i jego kolegami. W rezultacie młody Brzozowski trafia całkiem pijany do izby dziecka. Kasia przyznaje ukochanemu rację - zbyt wcześnie zamieszkali razem. Żbik tłumaczy się pokrętnie, co dodatkowo utwierdza dziewczynę w przekonaniu, że podjęła słuszną decyzję. Bergówna wraca do domu. Tak uszczęśliwia i Darka, i Bogdana. Cieślik robi wszystko, by odzyskać dobre imię. Monika radzi mu zatrudnić specjalistę, proponuje nawet konkretną osobę. Patrycja Gałczyńska doskonale wie, jak pomóc Damianowi. Jednocześnie denerwuje Monikę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także