Na Wspólnej (2578)

Na Wspólnej

sezon 15 odc. 2578

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Tomasz Schimscheiner, Anna Korcz, Ewa Gawryluk
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Daria jest w stosunku do Dominika opryskliwa. Gdy dziewczyna wraca zapłakana do domu, Renata postanawia z nią porozmawiać. Matka Kolendy, mimo sprzeciwu córki, wciąż kokietuje Ostrowskiego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy Wiktora, Michała, Andrzeja, Basi, Leszka, Gabriela i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Daria jest w stosunku do Dominika wyjątkowo opryskliwa. Sławek pyta go, czy wie, skąd takie zachowanie. Kiedy dziewczyna wraca zapłakana do domu, Renata postanawia z nią porozmawiać. Daria skarży się na mężczyzn. Później Renata ostrzega partnera, że jego córka jest zakochana w Dominiku. Antoni wyzywa Romana na pojedynek i wygrywa. Niedługo potem dzwoni na Ukrainę do jakiejś kobiety. Ta przekazuje mu wiadomość - ludzie, którzy go szukają, wiedzą już, że opuścił kraj. Siemieniuk wyjmuje ze swojej torby broń. Matka Kolendy wciąż kokietuje Ostrowskiego, mimo sprzeciwu ze strony córki. W końcu stwierdza, że tylko Arek może przeprowadzić jej operację. Na sali psuje się sprzęt, który kupiła dyrektor szpitala. Ordynator oskarża ją o korupcję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także