Na Wspólnej (2576)

Na Wspólnej

sezon 15 odc. 2576

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Tomasz Schimscheiner, Anna Korcz, Ewa Gawryluk
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Honorata jest zaniepokojona zachowaniem Antoniego. Uświadamia mężowi, że tak naprawdę nic nie wie o swoim bracie. Tomek próbuje przekonać Włodka, by zatrudnił Beatę w barze. Dziewczyna jest wdzięczna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy Wiktora, Michała, Andrzeja, Basi, Leszka, Gabriela i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Honorata jest zaniepokojona zachowaniem Antoniego. Uświadamia mężowi, że tak naprawdę nic nie wie o swoim bracie. Tymczasem Siemieniuk odwiedza grób ojca. Stwierdza, że wszystko to, czego nie otrzymał od niego, dadzą mu Hofferowie. Tomek próbuje przekonać Włodka, by zatrudnił Beatę w barze. Dziewczyna jest wdzięczna za pomoc. Szybko przekonuje się, że Nowak nie pracuje u Ziębów, a ona ma sprzątać lokal. Wykonując swoje zadanie, znajduje kasetkę z pieniędzmi. Weronika namawia mieszkańców działek znajdujących się w okolicach garbarni do podpisania pozwu zbiorowego przeciwko zakładowi, który ich truje. Ze spotkania wraca zadowolona. Niestety, podczas jazdy w jej samochodzie odpada koło.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także