Na Wspólnej (2557)

Na Wspólnej

sezon 15 odc. 2557

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Grażyna Wolszczak, Tomasz Schimscheiner, Anna Korcz, Ewa Gawryluk
Reżyseria:Robert Klenner
W skrócie:Robert każe Elżbiecie i Igorowi wyjechać z miasta, bowiem grozi im niebezpieczeństwo. Zamiast tego Nowak przekonuje naczelnego do opublikowania informacji o kulisach mafijnego układu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy Wiktora, Michała, Andrzeja, Basi, Leszka, Gabriela i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Robert każe Elżbiecie i Igorowi wyjechać z miasta, bowiem grozi im ogromne niebezpieczeństwo. Zamiast tego Nowak przekonuje naczelnego gazety do opublikowania informacji o kulisach mafijnego układu, który przejmuje warszawskie kamienice. Efekt jest natychmiastowy. Kiedy Igor idzie ulicą, zostaje wciągnięty przez bandytów do samochodu. Wszyscy czekają na wyniki sekcji zwłok Maćka. Jeżeli okaże, że zmarł z powodu urazu głowy, Zuza zostanie oskarżona o nieumyślne spowodowanie śmierci. Rodzina i przyjaciele próbują wspierać kobietę. W mieszkaniu Cieślików zjawia się policjant. Rozmawia z Kajetanem, wypytuje go, czy doznaje przemocy ze strony rodziców. Monika opowiada o tym Marii. Matka uświadamia jej, że bardziej martwi się o siebie, niż o dziecko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także