Na Wspólnej (2097)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2097

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Smolny otrzymuje od Tymona kolejną porcję narkotyków. Kiedy jedzie samochodem, zostaje zatrzymany przez policję. Marta ma zrobić reportaż na temat znęcania się nad podopiecznymi domu dziecka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Smolny jest na głodzie narkotykowym. Błaga Tymona o pomoc. Wkrótce otrzymuje kolejną porcję środków odurzających. Kiedy jedzie samochodem bez włączonych świateł, zostaje zatrzymany przez policję. Marta ma zrobić reportaż na temat znęcania się nad podopiecznymi domu dziecka. Szykuje się do kolejnej podróży służbowej z Nowakiem. Olaf nie potrafi ukryć zazdrości. Wkrótce zastaje Konarską w objęciach Igora, który próbuje ją uspokoić po powrocie z wyjazdu. Honorata rani się w kolano, uciekając przed motocyklistami na parkingu. Wzburzony Roman próbuje zwrócić im uwagę. Nieomal zostaje potrącony.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także