Na Wspólnej (2096)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2096

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Marta chce opisać w swoim reportażu temat znęcania się nad podopiecznymi domu dziecka. U Igora zjawia się Elżbieta. Proponuje, aby jej mieszkanie było miejscem ich potajemnych spotkań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Marta chce opisać w reportażu temat znęcania się nad podopiecznymi domu dziecka. U Igora zjawia się Elżbieta. Proponuje, aby jej mieszkanie było miejscem ich potajemnych spotkań. Rafał i Agnieszka jadą do ośrodka dla chorych na alzheimera. Kierownik placówki potwierdza, że może przyjąć Ludwikę. Sobczak ma jednak wątpliwości, czy powinien oddać matkę do domu opieki. Sandra nie kryje złości, gdy kończy się nabór do telewizyjnego show. Zarzuca Andrew, że obiecał jej występ w programie. Oszust przekonuje dziewczynę, że nie musi brać udziału w castingu. Zaprasza ją od razu na plan zdjęciowy. Tymczasem Norbert i Bruno opracowują kolejny plan zdobycia dużych pieniędzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także