Na Wspólnej (2091)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2091

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Uczniowie żądają, żeby Danka zmusiła Blankę do wycofania oskarżeń. Zimińska z trudem panuje nad gniewem. Zdaje sobie sprawę, że młodzi ludzie wcześniej zastraszyli swoją koleżankę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Uczniowie żądają, aby Danka zmusiła Blankę do wycofania oskarżeń. Zimińska z trudem panuje nad gniewem. Zdaje sobie sprawę, że młodzi ludzie wcześniej zastraszyli swoją koleżankę. Tymczasem Blanka wyznaje rodzicom prawdę. Ojciec wymierza jej policzek. Marta dostaje pracę w "Kraju". Naczelny gazety prosi Igora, aby zaopiekował się Konarską. Igor jedzie z nią do Płocka. Sandra udaje się z Andrew do eleganckiej restauracji. Mężczyzna sprytnie ukrywa, że jedynie podszywa się pod producenta telewizyjnego. Norbert nie potrafi ukryć zazdrości. Aby zaimponować wybrance, namawia Bruna do gry w zakładach bukmacherskich.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także