Na Wspólnej (2086)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2086

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Danka nie wie, czy powinna wierzyć Blance. Na lekcji jazdy Szulc rozmawia z Sylwią o jej synu. Bogdan zaprasza żonę na wycieczkę do Rzymu. Joanna odmawia. W tajemnicy odbiera wyniki badań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Danka nie wie komu wierzyć - Blance, która twierdzi, że została zgwałcona, czy oskarżonym uczniom, którzy stanowczo zaprzeczają. Zimińska ze zdziwieniem ogląda zdjęcia nastolatki na jej internetowym profilu. Dzień po feralnej imprezie dziewczyna wygląda na bardzo szczęśliwą. Na lekcji jazdy Szulc rozmawia z Sylwią o jej synu. Wojtek próbuje uświadomić kobiecie, że Łukasz nieustannie musi się nią opiekować. Urażona kobieta rezygnuje z kursu. Po południu zapłakany Łukasz błaga instruktora, żeby przyjął mamę z powrotem. Chłopiec tuli się do Szulca jak do ojca. Bogdan zaprasza żonę na wycieczkę do Rzymu. Joanna odmawia i zmieszana tłumaczy, że ma dużo pracy. W tajemnicy przed mężem odbiera wyniki badań. Jest nimi bardzo przejęta. Kiedy kobieta kolejny raz unika seksu, zdenerwowany Berg zaczyna podejrzewać, że między nimi dzieje się coś złego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także