Na Wspólnej (2047)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2047

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Marta nie chce iść na imprezę w pracy. Boi się, że znowu zacznie pić. Olaf zabiera Konarską na spotkanie klubu AA. Eliza ma rozmowę w sprawie pracy. Właściciel sklepu zaczyna ją podrywać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Marta nie chce iść na imprezę w pracy. Boi się, że znowu zacznie pić. Olaf widzi, że problem ukochanej jest większy niż myślał. Niespodziewanie przyprowadza Konarską na spotkanie klubu AA. Eliza ma rozmowę w sprawie pracy. Właściciel eleganckiego sklepu z odzieżą jest pod wrażeniem jej urody i zaczyna ją podrywać. Jarek dostaje od kolegi z uczelni propozycję wspólnego zamieszkania. Ojciec Zdybickiej nie chce pomóc Maksowi w przejęciu opieki nad dzieckiem. Twierdzi, że skoro Ilona nie uznała ojcostwa Brzozowskiego, musiała mieć powód. Maks jest bezsilny. Wieczorem odbiera tajemniczy telefon.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także