Na Wspólnej (2045)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2045

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Stanisław Banasiuk, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz
W skrócie:Kuba martwi się, że matka dowie się o wagarach. Przemek wypisuje mu usprawiedliwienie. Wielbiciel Kopciowej, pan Czesław, znów zaczepia ją w barze. Kasia dostaje się do finału modowego konkursu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kuba martwi się, że matka dowie się o wagarach. Przemek wypisuje mu usprawiedliwienie i podrabia podpis Basi. Wieczorem chłopców przyprowadza do domu policja. Szulcowie są przerażeni nowym pomysłem Heleny. Po rozwodzie kobieta planuje przeprowadzić się do większego mieszkania wraz z Żanetą i Wojtkiem. Tymczasem wielbiciel Kopciowej znowu zaczepia ją w barze. Pan Czesław wyznaje, że dawno żadna kobieta nie zrobiła na nim takiego wrażenia. Kasia dostaje się do finału modowego konkursu. Jej konkurentka Ala chwali się, że będzie miała profesjonalną sesję fotograficzną. Drwi z Kasi i jej stylizacji z ubrań z lumpeksu. Załamana dziewczyna jeszcze raz prosi o pomoc Janka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także