Na Wspólnej (2039)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2039

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Burzyński przekonuje mieszkańców Rogali, by wspólnie rozkręcili biznes. Sołtys przewiduje zyski. Hofferowie mają zebranie w szkole Uli. Dr Lis oczekuje, że Kamil zostanie z nią na nocnym dyżurze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Marta znowu ma niemiłą rozmowę z dziewczyną z zajęć crossfitu. Kobieta wymierza jej potężny cios w twarz. Konarska upada, zalana krwią. Olaf natychmiast wyrzuca agresywną dziewczynę z klubu. Trener jest też bardzo przejęty stanem Marty. Jego troska zmienia się pożądanie... Burzyński przekonuje mieszkańców Rogali, by wspólnie rozkręcili biznes. Mietek zamierza sprzedawać ich ekologiczną żywność w Warszawie. Nie podoba się to sołtysowi, który przeczuwa spore zyski. Pietrucha zabiera Burzyńskiego na suto zakrapiane negocjacje. W efekcie kompletnie pijany Mietek ląduje w łóżku z Izabelą. Hofferowie mają rodzinne zebranie w szkole Uli. Tymczasem doktor Lis oczekuje, że Kamil zostanie z nią na nocnym dyżurze. Hoffer dzwoni do żony, że musi zostać w pracy.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także