Na Wspólnej (2025)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2025

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Mimo protestów Maksa Zdybicka jedzie na ważne spotkanie. Negocjacje się przedłużają, a Ilona zaczyna się czuć się coraz gorzej. Wieczorem Brzozowski dostaje telefon ze szpitala, że zaczął się poród.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Mimo protestów Maksa ciężarna Zdybicka jedzie na ważne spotkanie biznesowe. Podczas gdy negocjacje się przedłużają, Ilona zaczyna się czuć się coraz gorzej. Wieczorem Brzozowski dostaje telefon ze szpitala, że zaczął się przedwczesny poród. Na spotkaniu z wyborcami Cieślik podejmuje wyzwanie, że przeżyje miesiąc za 1000 złotych. Żaneta wątpi, czy mu się to uda i jak to zniesie przyzwyczajona do wygodnego życia Monika. Filip zastaje u Marty Olafa. Konarski ma do byłej zonie pretensje, że wdaje się w nowy romans zamiast uporządkować prywatne sprawy. Zdenerwowana Marta tłumaczy mu, że z Olafem nic ją nie łączy. Filip nie jest przekonany. Ostrzega ją, że drugiej szansy już nie dostanie.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także