Na Wspólnej (2024)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2024

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Basia jest zła na męża za zwolnienie Huberta. Krzysztof zamierza dowieść, że pracownik był oszustem. Michał zapisuje się na lekcje śpiewu. Oświadcza żonie, że wystąpi w programie 'Mam talent!'.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Basia jest zła na męża za zwolnienie Huberta. Krzysztof stara się udowodnić żonie oraz pozostałym pracownikom, że Matuszewski był oszustem. Firmowy informatyk odnajduje spreparowany przez Smolnego mail, który świadczy o winie Huberta. Michał zapisuje się na lekcje śpiewu. Pani Nadieżda jest niezwykle ekscentryczną i drogą nauczycielką. Brzozowski mówi żonie, że chce wystąpił w "Mam talent!". Na wieść o planach męża Kinga próbuje go przekonać, że się ośmieszy przed całą Polską. Pomimo sprzeciwów Zdybickiej, Maks cały czas się nią opiekuje. Podczas kolejnego USG lekarz oznajmia przyszłym rodzicom, że będą mieli synka.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także