Na Wspólnej (2023)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2023

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Do domu, w którym nocowali Jarek i Eliza, przychodzi dwóch bezdomnych. Dr Lis walczy o przeprowadzenie nowatorskiej operacji. Przeciwny zabiegowi Ostrowski uważa, że stan chorego na to nie pozwala.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Do opuszczonego domu, w którym nocowali Jarek i Eliza, przychodzi dwóch bezdomnych. Mężczyźni chcą ich okraść. Kiedy młody Berg przeciwstawia się im, jeden z opryszków rusza na niego z rozbitą butelką. Bogdan próbuje przemówić do rozsądku ojcu Elizy. Ten wyrzuca go z domu. Doktor Lis walczy o przeprowadzenie nowatorskiej operacji. Przeciwny zabiegowi Ostrowski uważa, że stan chorego na to nie pozwala. Kamil jest świadkiem, jak lekarka podstępem zdobywa zgodę pacjenta na operację. Zaskoczony Hoffer dowiaduje się, że będzie jej asystentem przy zabiegu. Smolny zwalnia Huberta pod zarzutem zdrady tajemnic firmy. Basia ma pretensje do męża, że niesprawiedliwie oskarżył i wyrzucił najlepszego pracownika.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także