Na Wspólnej (2021)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2021

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Włodek jedzie do szpitala. Rodzinie mówi, że wybiera się w delegację. W klinice Zięba żąda skierowania do hospicjum. Cielecki blokuje kartę córki. Jarek i Eliza uciekają z hotelu, nie płacąc za pokój.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Włodek jedzie do szpitala. Rodzinie mówi, że wybiera się w delegację. W klinice Zięba żąda skierowania do hospicjum. Po południu Maria znajduje pożegnalne nagranie Włodka. Do pogrążonej w rozpaczy kobiety przychodzi Tadeusz, żeby zaopiekować się wdową. Wciąż nie wiadomo, co dzieje się z Radkiem. Roztrzęsiona Ewa przychodzi do sztabu kryzysowego wyprawy Wichrowskiego. Zastaje tam jego syna, Mateusza. Razem czekają na wieści z Karakorum. Cielecki blokuje kartę płatniczą córki. Jarek i Eliza muszą uciekać z hotelu, nie płacąc za wynajęty pokój. Młody Berg namawia ukochaną do powrotu i próby dogadania się z jej rodzicami. Tymczasem ojciec Elizy zatrudnia prywatnego detektywa.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także