Na Wspólnej (2015)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2015

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Ksawery mówi Marcie, że Iwona namawia go do zamieszkania z ojcem. Konarska robi awanturę Filipowi. Pod wpływem wzburzenia kobieta ponownie się upija. Następnie idzie z synem na plac zabaw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Ksawery mówi Marcie, że Iwona namawia go do zamieszkania z ojcem. Konarska robi awanturę Filipowi. Grozi byłemu mężowi, że jeśli Iwona będzie dalej manipulować Ksawerym, to on nie zobaczy już syna. Pod wpływem wzburzenia Marta ponownie się upija. Następnie idzie z dzieckiem na plac zabaw. Okazuje się, że Danka wraca z urlopu dzień wcześniej. Tymczasem remont mieszkania nie jest skończony. Marek musi zrobić wszystko, żeby opóźnić powrót małżonki do domu. Roztoccy żegnają się z sąsiadami ze Wspólnej. Przeprowadzkę przerywa dramatyczny telefon od Alka. Chłopak błaga Weronikę o pomoc. Roztocka jedzie do jego rodziców na kolejną rozmowę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także