Na Wspólnej (2014)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2014

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Ojciec Elizy szuka córki u Bergów. Zarzuca Bogdanowi, że źle wychował syna i zaczyna go poniżać. Basia nadal jest obrażona na Smolnego. Ten chce ją przeprosić wykwintną kolacją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Ojciec Elizy szuka córki u Bergów. Zarzuca Bogdanowi, że źle wychował syna i zaczyna go poniżać. Berg wyrzuca mężczyznę za drzwi. Później Bogdan siada do poważnej rozmowy z Jarkiem i Elizą. Roman oddaje synowi bombonierkę z łapówką. Kamil mówi o sytuacji Ostrowskiemu. Reakcja ordynatora jest zaskakująca. Po ostatniej awanturze związanej z Hubertem Basia jest obrażona na Smolnego. Ten chce ją przeprosić wykwintną kolacją. Jednak kobieta po pracy idzie do pubu, zaproszona przez Huberta. Późnym wieczorem Matuszewski odprowadza ją do domu. Rozbawionych i tańczących na dziedzińcu widzi ich Krzysztof.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także