Na Wspólnej (2012)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2012

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Rodzice Elizy każą jej iść na bal, który organizują ich znajomi. Dziewczyna zgadza się pod warunkiem, że będzie jej towarzyszył Jarek. Włodek obdarowuje drogimi prezentami całą rodzinę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Rodzice Elizy każą jej iść na doroczny bal, który organizują ich znajomi. Dziewczyna zgadza się pod warunkiem, że będzie jej towarzyszył Jarek. Ojciec nie wyraża na to zgody. Jednak Eliza zaprasza ukochanego na imprezę. Włodek chce pozostawić po sobie dobre wspomnienia. Obdarowuje drogimi prezentami całą rodzinę, a dla Marii i siebie kupuje wycieczkę na Capri. Ziębowa, widząc cenę wyjazdu, każe Włodkowi natychmiast oddać bilety. Zachowanie męża zaczyna ją niepokoić. Basia podziwia Huberta, który oprócz pracy kończy kolejny kierunek studiów. Widząc ich na pogawędce, Smolny dokłada Hubertowi kolejne obowiązki. Basia postanawia pomóc koledze.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także