Na Wspólnej (2004)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 2004

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Kamil i Roman próbują uświadomić Marcie problem z alkoholem. Brzozowskich odwiedza menadżer zespołu, który grał na weselu u Ziębów. Proponuje Michałowi, by został ich wokalistą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Kamil i Roman próbują uświadomić Marcie, że ma ona problem z alkoholem. Konarska ostro protestuje przeciwko ich oskarżeniom, mocno obrażając przy tym brata i ojca. Żeby się odstresować, Marta zapisuje się na crossfit. Brzozowskich odwiedza menadżer zespołu, który grał na podwójnym weselu u Ziębów. Proponuje Michałowi, żeby ten został ich wokalistą. Brzozowski traktuje to jako żart, dopóki nie usłyszy zaproponowanej mu gaży. Świeżo poślubieni Bergowie wyjeżdżają w krótką podróż poślubną. Cały dom zostawiają na głowie Jarka. Ten natychmiast wysyła rodzeństwo do kina i umawia się na romantyczny wieczór z Elizą. Randkę przerywa im dzwonek do drzwi.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także