Na Wspólnej (1966)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 1966

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Daniel szuka pomocy dla Łucji. Dzięki Kamilowi spotyka się wybitnym ortopedą, profesorem Patryckim. Roman dowiaduje się od sąsiada, że studentki w Krówkach urządziły imprezę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Daniel szuka pomocy dla Łucji. Dzięki Kamilowi Brzozowski spotyka się wybitnym ortopedą, profesorem Patryckim. Mimo, że mężczyzna jest już na emeryturze, chłopak błaga go pomoc. Łucja pyta Daniela dlaczego się o nią tak troszczy. Roman dowiaduje się od sąsiada, że studentki w Krówkach urządziły imprezę. Na miejscu okazuje się, że wszystko jest w porządku. Dziewczyny twierdzą natomiast, że problemem jest właśnie sąsiad, który zaczyna je molestować. Jarek próbuje odnaleźć Elizę, która nagle zniknęła. Spotyka jej podobno nieżyjącą koleżankę. Dziewczyna stwierdza, że jej śmierć to kolejne kłamstwo Elizy. Ostrzega Jarka przed nową znajomą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także