Na Wspólnej (1942)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 1942

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Jakub Grzegorek, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz
W skrócie:Marta czuje się zagubiona. Kiedy Filip zabiera Ksawerego na wakacje, Konarska postanawia pomóc Dominice przeprowadzić wywiad z malarzem. Marta upija się i ląduje z artystą w łóżku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Marta czuje się coraz bardziej zagubiona. Kiedy Filip zabiera Ksawerego na wakacje, Konarska nie chce samotnie spędzać wieczoru i postanawia pomóc Dominice przeprowadzić wywiad z malarzem podczas jego wernisażu. Nieoczekiwanie Marta upija się i ląduje z przystojnym artystą w łóżku. Roman przychodzi na spotkanie z recenzentem swojej pracy dyplomowej. Okazuje się, że jest nim profesor Tadlewski, który nie chciał mu zapłacić za remont mieszkania. Hoffer próbuje usunąć go z komisji egzaminacyjnej. Gdy to się nie udaje, planuje nie iść na obronę swojej pracy. Nowy sąsiad Ewy przychodzi do niej wytłumaczyć się z hałasów w jego mieszkaniu. Jego wizyta zamienia się w awanturę z Hofferową. Spotkanie przerywa pojawienie się Artura. Mężczyzna próbuje wprosić się do ukochanej na noc.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także