Na Wspólnej (1940)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 1940

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Po namiętnej nocy ze Zdybicką Maks proponuje jej, by spróbować uratować firmę poprzez wręczenie łapówki. Ilona jest zaskoczona i zdezorientowana. Kinga coraz bardziej martwi się o Ignasia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Po namiętnej nocy ze Zdybicką Maks proponuje jej, by spróbować uratować firmę poprzez wręczenie łapówki. Ilona jest zaskoczona i zdezorientowana. Kinga coraz bardziej martwi się o Ignasia. Kiedy odbiera go z przedszkola, chłopiec znowu jest bardzo smutny. Brzozowska dowiaduje się, że nie tylko jej syn nagle się zmienił. Razem z innymi matkami zaczyna się zastanawiać, co mogła tak wpłynąć na dzieci. Smolny spotyka się ze swoją matką. Jest na nią wściekły za to, że widziała się z Basią. Kobieta nazywa syna patologicznym kłamcą. Między nimi dochodzi do poważnej rozmowy, podczas której wychodzi na jaw mroczna tajemnica Smolnego.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także