Na Wspólnej (1939)

Na Wspólnej

sezon 13 odc. 1939

serial obyczajowy Polska 2014-2015   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
Reżyseria:Renata Berger
W skrócie:Basia zaprasza matkę Smolnego do siebie i przeprasza ją, że nie byli z Krzysztofem na pogrzebie jej męża. Zdybicka odchodzi od Maksa. Kobieta uważa, że Brzozowski jest zbyt niedojrzały.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Basia zaprasza matkę Smolnego do swojego domu i przeprasza ją, że nie byli z Krzysztofem na pogrzebie jej męża. Starsza pani jest zszokowana. Wieczorem Smolny dowiaduje się, że u Brzozowskiej była jego matka. Jest przekonany, że jego kłamstwo wyszło na jaw. Ewa jest kłębkiem nerwów. Widząc blisko swoich drzwi kolejnego nieznajomego mężczyznę, panikuje. Ten jednak okazuje się jej nowym sąsiadem. Artur zabiera ją na strzelnicę. Liczy na to, że gdy ukochana nauczy się posługiwać bronią, to przestanie się bać. Zdybicka odchodzi od Maksa. Kobieta uważa, że Brzozowski jest dla niej zbyt niedojrzały. Swoją decyzją burzy plan zemsty mężczyzny. Maks postanawia zmienić taktykę działań. Przychodzi do biura Ilony i wyznaje jej, że chce spędzić z nią resztę życia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także