Na Wspólnej (1907)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1907

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Zosia oskarża Cieślika o próbę gwałtu. Krupski namawia ją, by opowiedziała o ataku przed kamerami telewizyjnymi. Weronika idzie na koncert kapeli punkowej. Zaczepia ją agresywna dziewczyna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Zosia oskarża Cieślika o próbę gwałtu. Damian stara się wytłumaczyć narzeczonej szczegóły zdarzenia, ale Monika nie wierzy w jego wersję wydarzeń. Tymczasem Krupski mówi Zosi, by Lipska opowiedziała o ataku radnego przed kamerami telewizyjnymi. Iza nie pozwala jeździć po swojej działce. Wkrótce na posesji zjawia się sołtys (Dariusz Siastacz), który ciągnikiem niszczy jej ogrodzenie. Jerzy zamierza załatwić z nim sprawę przy alkoholu. Weronika dostaje bilety na koncert ulubionej kapeli punkowej. Adam nie ma ochoty iść, więc zgadza się, by żonie towarzyszył Maciek (Mateusz Banasiuk). Podczas występu Roztocką zaczepia agresywna dziewczyna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także