Na Wspólnej (1906)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1906

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Damian zwalnia Zosię. Kobieta wybiega z biura, krzycząc, że senator chciał ją zgwałcić. Bogdanowi zostają postawione zarzuty. Mężczyzna prosi Benka, by odwołał swoje fałszywe zeznania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Krupski dowiaduje się, że Zosi nie udało się uwieść Cieślika. Mężczyzna wprowadza w życie plan awaryjny. Gdy po południu Lipska przychodzi do biura, Damian oznajmia jej, że jest zwolniona. Reakcja kobiety jest zaskakująca - Zosia rozrywa swoje ubranie i wybiega z biura. Głośno krzyczy, że senator chciał ją zgwałcić. Bogdan wychodzi z aresztu, ale zostały mu postawione zarzuty. W akcie desperacji udaje się on do Benka i prosi go, by ten odwołał swoje fałszywe zeznania. Następnie Berg odwiedza Joannę, która zmienia swoje zachowanie pod wpływem informacji o złożeniu oskarżenia wobec Bogdana. Okazuje się, że przez działkę Izy prowadzi droga do sklepu. Razem z Jerzym stawia ogrodzenie. Gdy zdenerwowani tym faktem miejscowi chcą je zburzyć, Iza schwyta za siekierę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także