Na Wspólnej (1905)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1905

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Zuza i Kamil idą na rozprawę adopcyjną. Zeznania zdenerwowanej kobiety wzbudzają podejrzenia sądu. Ola jest świadkiem telefonicznej kłótni Mariusza z żoną. Maria odwiedza Berga w areszcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Zuza i Kamil idą na rozprawę adopcyjną. Kobieta obawia się, że wyjdzie na jaw informacja o jej nosicielstwie wirusa HIV. Na rozprawie nie wytrzymuje napięcia i bez potrzeby zaczyna się tłumaczyć ze swojego stanu zdrowia, czym wzbudza podejrzenia sądu. Ola dostaje od Czerskiego wiadomość, w której szef życzy jej powodzenia na egzaminie. Zimińska jest mile zaskoczona tym gestem, a egzamin zdaje na piątkę. Gdy przychodzi do kancelarii, by pochwalić się sukcesem, zastaje Mariusza na telefonicznej kłótni z żoną. W areszcie Bogdana odwiedza Maria z wnukami. Wzruszony Berg dowiaduje się, że Joanna bardzo za nim tęskni. Po spotkaniu mężczyzna zostaje zabrany do prokuratury.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także