Na Wspólnej (1890)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1890

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Maks opowiada Michałowi o tym, jak został wykorzystany przez Zdybicką. Rodzinna firma upadła. Iza w tym czasie poznaje uroki wiejskiego życia. Na początek czeka ją dźwiganie wody ze studni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Maks opowiada Michałowi o tym, jak został wykorzystany przez Zdybicką. Czuje się winny, gdyż przez niego upadła rodzinna firma. Michał zachęca go do wyrównania rachunków z Iloną. Iza w tym czasie poznaje uroki wiejskiego życia. Na początek czeka ją dźwiganie wody z zatrutej studni i złośliwy sąsiad. Bogdan odwozi do domu Joannę. Piękna weterynarz zaprasza go na herbatę. Romantyczną atmosferę przerywa telefon od Franka. Andrzej zabiera syna do siebie i Jagody. Basia do końca liczyła, że Kuba zmieni zdanie. Tymczasem Brzozowski zastanawia się, jak naprawić relacje syna z Jagodą.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także