Na Wspólnej (1887)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1887

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Mikołaj pragnie być przy narodzinach swojego syna, jednak mdleje z emocji. Zachowanie Betty na sali porodowej wytrąca Nicole z równowagi. Maks proponuje Ilonie wspólne mieszkanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Mikołaj pragnie być przy narodzinach swojego syna, jednak mdleje z emocji. Zachowanie Betty na sali porodowej wytrąca Nicole z równowagi. Maks proponuje Ilonie wspólne mieszkanie. Ku jego rozczarowaniu kobieta odmawia, jednak zapowiada, że ma dla niego niespodziankę. Brzozowski jest przekonany, że chodzi o drogi zegarek, który u niej znalazł. Dostaje jednak od kochanki wizytówki. Aneta traci wiarę, że odzyska sprawność ręki. Kamil czuje się winny, ponieważ nie może przy niej być. Spieszy do domu, gdyż wspólnie z żoną przygotował przyjęcie dla Uli. Żadna z zaproszonych koleżanek się jednak na nim nie pojawia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także