Na Wspólnej (1886)

Na Wspólnej

sezon 12 odc. 1886

4.8/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz, Anna Korcz, Grażyna Wolszczak
W skrócie:Nicole zaczyna rodzić. Betty postanawia, że sama zawiezie córkę do szpitala, choć nigdy nie prowadziła auta. W ramach promocji baru Magda Gessler wysyła Ziębów z tacami pierogów na ulicę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy przyjaciół: Michała, Andrzeja, Basi, Weroniki i ich rodzin oraz znajomych. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka, w którym pracowała Maria Zięba. Dzisiaj wspierają się w trudnych chwilach i dzielą radościami.

W tym odcinku

Nicole dostaje skurczów porodowych. Betty postanawia, że sama zawiezie córkę do szpitala samochodem sąsiada. Problem w tym, że nigdy jeszcze nie prowadziła auta. Policjanci ruszają w pościg za niebezpiecznie jadącym pojazdem. Marek jest załamany utratą kontrahentów. Potrzebuje pieniędzy na ocalenie biznesu, jednak ma świadomość, że żaden bank nie udzieli im kredytu. Milena ma jednak plan ratunkowy. Maria jest zachwycona zmianami w barze. Magda Gessler wie, że to tylko połowa sukcesu, gdyż trzeba lokal odpowiednio wypromować. Wysyła całą rodzinę Ziębów z tacami pełnymi pierogów na ulicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także